Studencki Serwis Mechatroniczny
Salon CAD/CAM na targach ITM Polska
05/19/2014
W ramach tegorocznych targów ITM Polska oraz Forum Odlewniczego FOCAST zaprezentuje się kilkanaście firm z zakresu oprogramowania CAD/ CAM. Patronem medialnym Salonu CAD/ CAM jest portal 3dcad.pl. Odbędą się również ciekawe warsztaty tematyczne, których organizatorem jest firma Procad.
Więcej...

Seminarium szkoleniowe w Państwowym Instytucie Badawczym w Radomiu.
05/08/2014
W dniu 12 maja 2014 r. przedstawiciele przedsiębiorców z Przemyśla oraz kadra naukowa i studenci Instytutu Mechatroniki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu wzięli udział w seminarium szkoleniowym, które odbyło się w Instytucie Technologii Eksploatacji - Państwowym Instytucie Badawczym w Radomiu, specjalizującym się w działalności badawczo-rozwojowej i wdrożeniowej.
Więcej...

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową
02/11/2014
Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

SIMATIC jako lider na rynku automatyki przemysłowej już od ponad 50 lat stosowany jest w różnych sektorach światowego przemysłu. Wiedza i znajomość systemów SIMATIC otwiera drzwi do nowych możliwości, innowacyjności, jak również do indywidualnego rozwoju w globalnej gospodarce.
Więcej...

Zaproszenie na szkolenie
05/19/2014
Zaproszenie na szkolenie "Obsługa i funkcjonowanie programu do symulacji układów automatyki "AutoSim"
Więcej...

Targi AUTOMATICON
05/19/2014
Targi AUTOMATICON® są od 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązan technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej...